2013 m. sausio 8 d., antradienis

Išleistuvės

Visgi yra šieme atsisveikinime šiek tiek liūdesio, nors iš esmės jis turėtų būti linksmas:) Mieli draugai, palieku šituos Bloggerio namelius, nes išeinu į geresnius. Nuo šiandien visi mano sapaliojimai bus skelbiami štai čia: http://lapesvestuves.lt/category/tinklarastis/
Junkitės, sekit, komentuokit, rašykit laiškus, nes ketvirtadienis taip ir liks svečių diena, pirmadienį skirsim berneliams, sekmadienį mąsliems skaitiniams ir savaitės vertinimams, visomis kitomis dienomis vestuvės, vestuvės, renginiai, vestuvės. Ir visi kiti ingredientai mano sąmonės košėje liks: šiek tiek teatro, knygų, muzikos, naktinio gyvenimo, mados, skonio, jausmų, aistros, tatuiruočių ir pan.
Taigi kviečiu pasisvečiuoti.
OMG, pasirodo aš prisirišu ne tik prie žmonių:)

Lapė

2 komentarai:

  1. Laputaite, SVEIKINU. Pagaliau.... ilgai lauktas ir išlauktas. Iš pradžių įjungus pasimečiau, nes vien fotografijos ir viskas juda, bet paskui įsisavinau, kaip lengviau valdyti. Tik gaila, kad pasirinkus tinklaraštį, išmeta tik straipsniukų pavadinimus ir trumpus aprašus. Būtų fainiau, jei dar nuotraukytė būtų - būt patraukliau, Bet čia jau techniniai niuansai ir svarbiausia, TAVO vizija.

    Bet kokiu atveju, žaviuosi tavim ir beveik kasdien užsuku pasižiūrėti, kokią naują žinutę paleidai į šį pasaulį :)

    AtsakytiPanaikinti
  2. Monika Go, faktas kaip blynas, kai tokie komentarai man pasaldina gyvenimą, nes nieko nėra geriau kaip nuoširdus palaikymas ir skatinimas daryto toliau tai, ką noriu daryti. Būtinai pasistengsim, kad puslapis būtų kiek galima patogesnis, kad ir kitoks:) Ačiū labai už gerą žodį. Pažadu šiais metais parašyti dar daugiau, kad skaitymo nepritrūktų:) O naujame tinklaraštyje ir paieška lengvesnė:)

    AtsakytiPanaikinti