2012 m. lapkričio 21 d., trečiadienis

Šarūnė ir Gediminas. Pasilikti pasakose

Manęs dažnai klausia, ar aš žinau laimingos santuokos receptą? Tikrai ne, pati jo vis dar ieškau. Bet, jei visi tikėtumėm, kad gyvenam pasakose, gal tada viskas ir tęstųsi ilgai ir laimingai..., o meilė niekada niekada nesibaigtų... Štai Šarūnė su Gediminu vis dar tiki tuo, ką išgirdo vaikystėje. Įrodyti? Dalinuosi Ado Vasiliausko http://www.area.lt/ nuotraukomis.


Seniai, seniai gyveno nuostabaus grožio mergina ir stebėtino stiprumo jaunuolis. Gyveno jie už jūrų marių, retkarčiais grįždavo į Lietuvą, tad vestuvės buvo planuojamos stebuklingojo interneto pagalba.


Ir nors princesė turėjo žirnių, planavimas anaiptol nebuvo sudėtingas.Sodo fotosesijai makiažą ir šukuoseną darė Liutauras Salasevičius "Madam pareis vėliau"Didelis tas žirnis, kai pagalvoji:)

Suaugę žmonės, klausykit, o pasakomis tiki:)

Ir štai į ką viskas pavirto. Taigi į vestuves!!!

Žiedus pora pasigamino www.ramiosbites.lt studijoje

Nuotakai suknelę sukūrė Liutauras Salasevičius "Madam pareis vėliau"Dailus pabroliukas, ne?

Santuokos ceremonija vyko Rokiškio šv. Apaštalo evangelisto Mato bažnyčiojeTuriu pareiškimą. Viskas, arba visai daugiau nebepuošiu bažnyčios, nes ir taip jos puošnios, arba tada reikia visko imti daug daugiau. Žvakių man čia reikėtų penkis kart tiek. O tai kainuoja litus.
Yes, they did it.


Žiedlapiukai ir keliaujam prie Lapės staliuko...

Šventės gėlėmis rūpinosi www.rozytė.lt Ten, stalelio gale matosi "Taurakalnio" sausainiukai

Ei, o čia štai darbuojasi mano asistentas/draugas Naglis. Jesus, kas per žvilgsnelis! Ir jis jau už mėnesiuko grįžta iš tos savo Pietų Korėjos!!! Galvojau neišgyvensiu, bet laikas prabėgo šviesos greičiu.

Negalėjau neįkelti šito skrydžio:)


Vat štai kokia dekolte. 


Gražuolė ta mūsų Šarūnė. Vestuvėms nuotakos šukuoseną darė "Gatineau" www.groziopaslaugos.lt salono meistrė, makiažu rūpinosi Alinka www.asmakeup.com


Na ir tada prie darbų prieš sėdant užu stalo:)

Šventė vyko kaimo poilsio ir renginių centre "Alaušo slėnis" www.alausoslenis.ltSvečiams dovanojom medutį, kurio prikopinėjo Šarūnės su Gediminu giminaičiai. Stiklainėlius dekoravo Lapė snapė.Drobę pirštukams paruošė www.ramiosbites.lt

Svečius linksmino renginių vedėjas Antanas http://www.renginio-vedejas.lt/, vėliau šokdino grupė "Išjunk šviesą"

Gražuolį tortuką kepė "Mažosios ragainės" kepėjai. Dailumo tortas buvo neišpasakyto.


Na, o po vakarienės prasidėjo nežabotos linksmybės.


Štai čia dar vienas koncerno darbuotojas Paulius, kuris vaišina svečius putojančiu gėrimu. Malonumo, mandagumo reto:)

Va, man tokios gražiausios nuotraukos. Ilgai ir laimingai, Šarūne ir Gediminai, kad man taip tryptumėt po daug, daug metų:)

Lapė

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą